lifecell cпільно з UAPAY запустив чат-бот для здійснення фінансових операцій в месенджері BiP

07 червня 2019 року. Новий чат-бот в месенджері BiP тепер дозволяє виконувати грошові перекази між фізичними особами, здійснювати платежі за QR-кодом і поповнювати рахунок мобільного телефону. Чат-боти в BiP, як і сам месенджер, доступні абонентам будь-якого українського мобільного оператора на пристроях, що працюють на базі операційних систем Android та iOS.

Новий сервіс, розроблений діджитал-оператором lifecell спільно з фінансовим оператором UAPAY, дозволяє користувачам робити перекази коштів з будь-якої платіжної картки на іншу платіжну карту в межах України, здійснювати оплату за QR-кодом, одержувати грошові перекази на бажану суму, генеруючи QR-код, та швидко поповнювати рахунок телефону будь-якого мобільного оператора.

Даний сервіс доступний для абонентів будь-якого мобільного оператора України. Для того, щоб ним скористатися, потрібно завантажити месенджер BiP з Google Play або App Store. Чат-бот знаходиться в розділі Discover месенджера BiP.

Щоб переказати гроші, користувачеві потрібно вибрати пункт «Переказ коштів» в меню BiP, потім вказати банківську карту для здійснення переказу, ввести суму, карту одержувача і підтвердити операцію за допомогою коду 3D Secure. Протягом кількох секунд гроші будуть зараховані на карту одержувача. Послуга доступна в будь-який час доби. Інформація по картах відправника зберігається в системі, тому подальші перекази можна здійснювати в два кліка.

 Функція QR-переказів дозволяє як приймати гроші на своїй картковий рахунок, так і переказувати їх на іншу карту, використовуючи в якості ідентифікатора QR-код. При поповненні рахунку мобільного абонента потрібно вказати банківську карту, з якої будуть списані гроші, ввести суму і номер телефону одержувача. Далі необхідно підтвердити операцію за допомогою коду 3D Secure.

 Комісія за грошові перекази, в тому числі за допомогою QR-кодів, складає 1% + 5 грн за кожну транзакцію. При поповненні мобільного рахунку абонентів lifecell комісія стягуватися не буде. Для абонентів інших мобільних операторів комісія за поповнення рахунку становитиме 3%.

Більш детальна інформація про нові сервіси

  • для здійснення грошових переказів

https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/korysni-poslugy/perekaz-koshtiv-v-bir-vidkrivaj/

  • для здійснення QR-платежів

https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/korysni-poslugy/oplata-cherez-qr-kod-u-bir-vidkrivaj/

  • для поповнення мобільного телефону

https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/korysni-poslugy/popovnennya-mobilnogo-v-bir-vidkrivaj/