lifecell і Vodafone запустили сервіс SMS-оплати для транспорту Вінниці

6 листопада 2019 року, м. Вінниця. Два телеком-оператори України ― lifecell і Vodafone ― спільно з Вінницькою міською радою та комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» запустили послугу оплати проїзду в громадському транспорті за допомогою SMS. Відтепер у Вінниці сплачувати поїздки у такий спосіб зможуть абоненти всіх трьох мобільних операторів, відправивши повідомлення з відповідним кодом на короткий номер 877.

Відсьогодні абоненти передплаченого зв’язку Vodafone та lifecell матимуть змогу швидко та зручно здійснити оплату проїзду в міському транспорті Вінниці, просто надіславши SMS. Для оплати можна використовувати будь-яку модель телефону ― як смартфони, так і кнопкові телефони.

Такий квиток ― це швидкий, зручний й екологічний спосіб оплати за проїзд, адже паперові квитки у разі сплати за допомогою SMS непотрібні. Пасажир просто вибирає потрібний код, відправляє його в SMS-повідомленні на номер 877 та отримує SMS-підтвердження оплати з унікальним кодом і терміном дії квитка.

Для того, щоб здійснити SMS-оплату в міському транспорті, на балансі абонента має бути достатня сума коштів. Скористатися послугою можуть лише абоненти передплаченого зв’язку. Додаткові кошти за відправку SMS не стягуються, а з мобільного рахунку списується лише сума вартості квитка.

Можливість сплатити за проїзд у міському транспорті за допомогою SMS вже отримали абоненти трьох найбільших операторів у Львові, Івано-Франківську та Житомирі. Динаміка використання сервісу в цих містах свідчить про те, що популярність послуги SMS-оплати серед мешканців невпинно зростає.