lifecell оголошує старт щорічної соціально-освітньої програми Jump into life:)

lifecell розпочинає перший етап програми стажування студентів українських вишів Jump into life:).

Відкрито прийом заявок на участь, який триватиме до 31 грудня 2020 року.

Про програму

Проєкт Jump into life:) lifecell реалізовує з 2009 року. Основна мета – забезпечити студентам практичний досвід, навчити виконувати робочі завдання та допомогти набути професійних компетенцій. Програма допомагає долати проблему відсутності досвіду роботи у випускників вишів та популяризує, зокрема, профільні технічні спеціальності. Стажування в компанії можна пройти за наступними напрямками: телеком-спеціальності, IT, маркетинг, зв’язки із громадськістю, аудит, економіка, фінанси, юриспруденція, продажі, адміністративні спеціальності.

Географія програми

Стажування можна пройти як в головному офісі lifecell у Києві, так і в регіональних офісах у Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові, Вінниці та Миколаєві.

Етапи програми

  • 07 вересня 2020 р. - 31 грудня 2020 р. – прийом заявок та відбір учасників. Існує кілька рівнів відбору аби визначити соціальні та професійні навички студентів, а також допомогти їм обрати сферу стажування.

Перший рівень відбору – телефонна співбесіда з експертом з рекрутингу lifecell; далі – зустрічі з менторами з різних підрозділів у форматі speed dating та проходження спеціально розробленої бізнес-гри. Подати заявку на участь можна за посиланням: www.lifecell.ua/jump

  • 01 лютого 2021 р. - кінець травня 2021 р. – стажування;
  • кінець травня 2021 р. – захист командних проєктів, які студенти готують упродовж стажування. Кожен фіналіст отримує сертифікат про проходження програми Jump into life:), рекомендації ментора та HR-експерта щодо побудови успішної кар’єри.

Як відбувається стажування

За кожним із «джамперів» закріплюється індивідуальний ментор з числа найдосвідченіших професіоналів компанії. Упродовж стажування він ділиться зі студентом своїми знаннями й досвідом, надає зворотний зв’язок. Під керівництвом менторів студенти беруть участь у реалізації бізнес-завдань. Крім того, студенти відвідують професійні тренінги та майстер-класи з телекомунікацій, управління проєктами, публічних виступів, діджитал-комунікацій, підготовки до співбесіди тощо. Графік програми узгоджується індивідуально студентом і ментором. Це дозволяє молоді брати участь у програмі та продовжувати навчання у виші в звичному режимі.

Робота в lifecell

За період реалізації проєкту майже 400 студентів успішно пройшли навчання в компанії, а 146 із них стали частиною команди lifecell. У 2020 році 40 колишніх «джамперів» продовжують працювати та розвивати свою кар’єру в компанії.

 Джерело: https://www.lifecell.ua/