lifecell у червні підключив 4G ще в 570 населених пунктах України

07 липня 2021 року. Мобільний оператор lifecell розширив покриття швидкісного мобільного інтернету на території всієї країни. Протягом червня до 4G від lifecell було підключено 570 населених пунктів, де мешкає 192 тис. осіб. Із них ― у 567 н. п. із кількістю мешканців до 5 тис. осіб і в 3 н. п. до 25 тис. осіб в усіх областях країни.

 lifecell постійно працює над розширенням покриття по всій території України. У червні 

найбільші населені пункти, які були підключені до 4G, ― це Магдалинівка (Дніпропетровська обл.), Добровеличківка (Кіровоградська обл.), Затишшя (Одеська обл.), Боромля (Сумська обл.), Пархомівка (Харківська обл.), Потіївка (Житомирська обл.), Шляхова (Вінницька обл.), Великий Жванчик (Вінницька обл.), Явкине (Миколаївська обл.) та Бурти (Київська обл.). До того ж мешканці 309 населених пунктів по всій країні відчули значне покращення зв’язку.

 Мобільний оператор продовжує аналізувати використання трафіку абонентами. У червні середнє використання дата-трафіку на одного 4G-абонента збільшилося на 21% і становило 10,5 ГБ. А споживання 4G-трафіку зросло на 78% порівняно з аналогічним періодом 2020 року на річній основі.

 Лідери серед населених пунктів за використанням мобільного інтернет-трафіку минулого місяця:

Категорії за кількістю населення, осіб

Населений пункт

до 5 тис.

м. Дружба Сумської області

до 25 тис.

м. Козятин Вінницької області

до 50 тис.

м. Володимир-Волинський Волинської області

до 100 тис.

м. Бровари Київської області

до 500 тис.

м. Чернігів Чернігівської області

до 1 млн

м. Дніпро Дніпропетровської області

Водночас обсяг голосових дзвінків у мережі lifecell незначно зріс — на 4% порівняно з червнем 2020 року. 

 

Зазначимо, що в 2021 році мобільний оператор продовжує активно працювати над подальшим розширенням покриття, яке дозволить скоротити розрив у доступі до цифрових послуг між невеликими населеними пунктами та містами. Щомісяця сотні нових населених пунктів і тисячі українців отримують доступ до послуг 4G від lifecell. Станом на сьогодні високошвидкісний інтернет від оператора доступний у понад 11,5 тис. населених пунктів по всій Україні, де мешкає близько 28 млн осіб.

Джерело:  www.lifecell.ua