lifecell відкрив навчальну лабораторію мережної безпеки в Харківському національному університеті радіоелектроніки

lifecell відкрив навчальну лабораторію мережної безпеки в Харківському національному університеті радіоелектроніки

 

07 листопада 2018 року. Діджитал-оператор lifecell відкрив сучасну лабораторію мережної безпеки та надійності в Харківському національному університеті радіоелектроніки (ХНУРЕ). Це вже друга навчальна лабораторія, яку lifecell відкрив у цьому виші протягом року в рамках проекту «lifecell університети».

 

lifecell обладнав лабораторію мережної безпеки на базі факультета інфокомунікацій серверами та надав необхідне програмне забезпечення: операційну систему середовища віртуалізації, програмне забезпечення віртуалізації та віртуальні машини для вивчення вразливостей. Експерти lifecell також розробили методичні вказівки для виконання тематичних лабораторних робіт з використанням лабораторного комплексу.

Відтепер, працюючи в лабораторії студенти зможуть на практиці вивчати сучасні технології інформаційної безпеки комп’ютерних систем для організації захисту та безпеки даних.

Підтримка технічної освіти та сприяння розвитку молодих професіоналів завжди були пріоритетами компанії lifecell. Протягом багатьох років компанія навчає для студентів та викладачів, відкриває лабораторії в провідних вишах країни та забезпечує їх обладнанням, необхідним для формування практичних навичок у молоді.