lifecell запускає комплексне рішення для бізнес-клієнтів «пРРОфіт від lifecell»

21 вересня 2021 року. Мобільний оператор lifecell запускає універсальну послугу «пРРОфіт від lifecell». Це рішення дозволяє одним пристроєм замінити POS-термінал, касовий апарат (пРРО) та принтер чеків, а також отримати підтримку при підключенні та обслуговуванні обладнання.

 З 1 січня 2022 р. законодавство вимагає від всіх ФОП-платників єдиного податку 2-4 групи перейти на використання РРО/пРРО. Це означає, що усі заклади громадського харчування й сфери послуг, а також торговельні заклади, які працюють у формі ФОП, проводитимуть операції через касовий апарат.

 Оптимально і швидко вирішити це питання допоможе платіжний термінал Verifone X990, який дозволить замінити відразу три різних пристрої: касовий апарат, POS-термінал та принтер фіскальних чеків. За своїми функціями термінал є повноцінною мобільною заміною стаціонарного касового апарату.

 Вже зараз пристроєм можуть користуватись юридичні особи та фізичні особи-підприємці, адже він допомагає спростити процеси взаєморозрахунків з клієнтами, ведення обліку товарів та реєстрації продажів на фіскальних серверах ДПС.

 Основні можливості мобільного платіжного терміналу:

 Облік товарів та послуг, завантаження списку товарів, пошук товарів за назвою і штрих-кодом.

  1. Фіскальні касові чеки з QR-кодом і реєстрація в ДПС.
  2. Приймання готівкових та карткових платежів, в т.ч. NFC, друк фіскальних чеків, облік готівки.
  3. Відправка звітів до ДПС.
  4. пРРО на вибір: SM POS або Checkbox.
  5. Зчитування штрих-кодів та QR.
  6. Зв’язок: 2G, 3G, 4G LTE, WiFi або Bluetooth.

 З початку 2022 року мобільний термінал стане невід’ємною складовою повноцінного робочого місця для працівників торгівлі і закладів громадського харчування, провайдерів транспортних, кур’єрських та інших послуг, але вже зараз він дозволяє спростити операційну діяльність підприємця.

 Основні переваги «пРРОфіт від lifecell»:

 розрахункові операції відповідатимуть вимогам законодавства;

  • рішення 3в1 дозволяє замінити 3 різних види обладнання (касовий апарат, POS термінал, принтер фіскальних чеків);
  • економія за рахунок поєднання різних функцій в одному терміналі;
  • супровід при укладанні договору еквайрингу - отримання попереднього погодження від банку;
  • первинне налаштування та інструктаж, call-центр для консультування з питань роботи терміналу, заміна терміналу у випадку гарантійного ремонту, безкоштовна доставка терміналу в сервісний центр.

 Послуга надається у партнерстві з компанією «Сервус Сістемз Інтегрейшн» (ТОВ «ЕсЕсАй» - www.ssi.com.ua), яка надає відповідне програмне забезпечення, гарантію 12 місяців та здійснює сервісне обслуговування на місці встановлення.

 Замовити послугу та придбати платіжний термінал можна у корпоративних дилерів, у спеціалізованих магазинах, або залишити заявку на сайті.

Джерело:  www.lifecell.ua