lifecell запускає Mobile ID для корпоративних абонентів

Відсьогодні корпоративні абоненти діджитал-оператора lifecell зможуть користуватися послугою Mobile ID.

lifecell mobile ID

Це дозволить їм швидко та безпечно здійснювати віддалену ідентифікацію, отримувати доступ до електронних послуг та підписувати документи онлайн.

Mobile ID забезпечує надійну ідентифікацію користувача для отримання будь-яких електронних послуг і є, по суті, цифровим посвідченням особи. Приватний ключ електронного цифрового підпису генерується і зберігається на SIM-карті нового покоління, яка є захищеним носієм, що підтверджено висновками Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

У порівнянні зі звичайним форматом електронного підпису Mobile ID набагато зручніша, швидша та мобільніша, адже не потребує додаткового обладнання (флешки-токена та комп’ютера з USB-входом). При цьому Mobile ID має найвищий ступінь захисту, а програмне забезпечення для виконання криптографічних операцій сертифіковане на відповідність державному стандарту ДСТУ:4145 та підтримує міжнародні алгоритми шифрування.

lifecell Mobile ID

Послуга буде доступна юридичним особам, які є контрактними абонентами оператора, по всій Україні. Mobile ID дозволить істотно розширити спектр сервісів, якими зможуть скористатись абоненти lifecell за допомогою мобільного телефона. Це електронні державні послуги, онлайн-документообіг на платформах vchasno.ua і document.online, послуги Головного сервісного центру МВС України, податкова звітність та електронний кабінет платника податків тощо.

Технологія Mobile ID тестувалась всередині компанії для організації електронного документообігу. За допомогою сервісу обміну документами онлайн «Вчасно» співробітники lifecell оптимізували роботу з підрядниками, у кілька разів прискорили погодження та підписання документів та значно спростили бізнес-процеcи.

Для підключення послуги Mobile ID корпоративним клієнтам lifecell потрібно подзвонити за номером 0 800 20 2222 (безкоштовно з міських та мобільних номерів по Україні), 5433 (з мобільного номера lifecell) або відправити на mid_order@lifecell.com.ua заявку на підключення та зазначити кількість співробітників, яким планується підключити послугу. 

Послуга працює незалежно від тарифного плану абонента та наявності мобільного інтернету, для її роботи достатньо EDGE-покриття.

Джерело: https://www.lifecell.ua/uk/mobileid/