lifecell запускає продаж обладнання для телемедицини

03 лютого 2021 року. Мобільний оператор lifecell оголошує про отримання сертифіката відповідності та запуск продажу обладнання для телемедичних консультацій Medcell.

Medcell ― рішення для проведення телемедичних консультацій пацієнтів, яке представлено мобільним комплексом для вимірювання показників здоров’я у форматі «все в одному». Це рішення допоможе медичним працівникам (наприклад, фельдшерам і медсестрам) здійснювати швидкі та точні обстеження навіть у віддалених населених пунктах.

Після обстеження пацієнт матиме змогу звернутися до лікарів вузького профілю для постановки точного діагнозу й отримання рекомендацій під час відеоконсультацій онлайн. За необхідності після кожної консультації телемедичне обладнання Medcell може завантажувати отримані дані на спеціальну платформу для пацієнтів і лікарів за допомогою мобільного інтернету або Wi-Fi.

До комплекту обладнання входять: головний монітор із вбудованою камерою та мікрофоном, 12-канальний електрокардіограф, цифровий термометр, пульсоксиметр, тонометр, глюкометр, цифровий стетоскоп, спірометр і опціональний прилад ― дерматоскоп. Усе обладнання розміщено в компактній валізі (вага мобільного комплексу становить 6 кг). Можна також замовити додаткові аксесуари та витратні матеріали, а саме: аналізатори гемоглобіну, глікованого гемоглобіну, лейкоцитів, ліпідів крові, сечі та відповідні тест-смужки для проведення вимірювань, цифровий офтальмоскоп, монітор серця плоду, біохімічний аналізатор крові, цифрові ваги з вимірюванням індексу маси тіла та принтер. Гарантія на обладнання від виробника становить 3 роки.

Джерело: lifecell.com.ua