LIFECELL ЗАПУСТИВ 4G ДЛЯ МЕШКАНЦІВ 373 НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ЛЬВІВЩИНИ

Протягом першого кварталу 2021 року мобільний оператор lifecell значно розширив покриття швидкісного мобільного інтернету у Львівській області. За три місяці понад 171 тис. мешканців з 373 населених пунктів Львівщини отримали можливість користуватися 4G від lifecell.

Завдяки розширенню мережі у Львівській області велика кількість мешканців регіону отримала доступ до швидкісного мобільного інтернету від lifecell. Відтепер зв'язком четвертого покоління можуть користуватися жителі 1460 міст і сіл регіону. Загалом, у березні до 4G від lifecell було підключено 107 населених пунктів.

Найбільшими населеними пунктами на Львівщині, де в першому кварталі цього року з'явився зв'язок 4G, стали: Старий Самбір (Самбірськиий район), Уличне (Дрогобицький район), Лопатин (Червоноградський район), Доброгостів (Дрогобицький район) і Прилбичі (Яворівський район).

Жителі регіону також почали частіше користуватися мобільним інтернетом. Його використання збільшилося на 33% порівняно з аналогічним періодом 2020 року. Лідерами із використання мобільного інтернету були такі населені пункти: Львів, Червоноград, Старичі, Стрий та Дрогобич. Лідерами за кількістю і тривалістю голосових розмов стали жителі Львова, Червонограда, Борислава, Сокаля і Нового Роздолу.

Джерело: https://www.lifecell.ua/