lifecell запустив мобільний додаток Paycell

13 лютого 2020 року. lifecell запустив мобільний гаманець Paycell, за допомогою якого можна зручно та безпечно здійснювати платежі з мінімальною комісією.

Рівень проникнення смартфонів серед українців постійно зростає. Більше 80% абонентів lifecell є активними користувачами смартфонів, що є на сьогодні найбільшим показником на ринку. lifecell прагне надавати своїм абонентам не лише послуги зв’язку, але й забезпечити доступ до зручних сервісів, в тому числі до безпечних фінансових операцій за допомогою мобільного додатку Paycell.

Додаток Paycell доступний для абонентів усіх операторів, які користуються смартфонами з операційною системою Android. Головною перевагою для зареєстрованих абонентів lifecell, що обслуговуються на індивідуальних тарифних планах на умовах передоплати, є можливість здійснювати оплату послуг з балансу мобільного рахунку. Також абоненти оператора, які завантажили додаток, отримають в подарунок 1 ГБ Інтернету на 7 днів.

Платежі за допомогою Paycell захищені технологією 3D Secure та здійснюються у відповідності до міжнародних стандартів в галузі захисту платежів.

За допомогою платіжного додатку Paycell можна:

 створити електронний гаманець,

 поповнити електронний гаманець банківською картою,

 перевірити баланс,  переглянути історію транзакцій,

 оплатити більше тисячі сервісів онлайн,  переказати кошти на банківську картку чи будь-який інший електронний гаманець,

 дізнатися про діючі акції та пропозиції від партнерів.

У додатку можна переглядати історію платежів, переказувати гроші між гаманцями без комісії, відправляти запит про перерахування коштів друзям, які також користуються додатком Paycell та швидко переказати гроші за допомогою QR-коду.

У разі, якщо користувач вже має свій кабінет на oplata.lifecell.ua, то його збережені картки будуть відображатися в додатку Paycell.

Більш детальна інформація за посиланням.

Джерело: https://www.lifecell.ua/uk/paycellapp/