lifecell запустив послугу страхування туристів у партнерстві зі страховою компанією UNIVERSALNA

Мобільний оператор lifecell разом із страховою компанією UNIVERSALNA запустив послугу туристичного страхування.
Ця послуга страхування дозволяє подорожувальникам за кордон швидко та зручно замовляти і оплачувати страховий поліс зі свого мобільного рахунку за допомогою смартфона.
Переваги нової послуги:
Страхування на випадок захворювання на COVID-19 під час перебування за кордоном: у разі виявлення гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2, страховий поліс покриватиме витрати на діагностику, лікування, репатріацію, медичну евакуацію тощо на суму 5 000 євро. Загальна страхова сума становитиме 30 000 євро.
Щоденне зняття грошей з мобільного рахунку або одноразова оплата всього страхового полісу. У разі одноразової оплати поліс коштуватиме 31,5 грн/день для країн Європи та 45 грн/день для країн світу. Якщо абонент вибирає подобову оплату, то вартість становитиме 35 грн і 50 грн на добу відповідно;
Страхування на короткотривалі терміни перебування за кордоном ― від 1 дня;
Поліс можна оформити протягом першої доби перебування за кордоном.
Послуга доступна всім індивідуальним абонентам передплаченої форми обслуговування віком від 18 до 70 років, які користуються телекомунікаційними послугами lifecell більше 8 днів після активації номера. Крім того, абонент може застрахувати до 4-х інших осіб віком від 1 до 70 років.
Послуга «Туристичне страхування від Universalna» покриває:
Випадки захворювання на COVID-19;
Франшизу 0%;
Амбулаторне та стаціонарне лікування;
Оплату ліків для невідкладного лікування;
Медичне транспортування;
Невідкладну гінекологічну допомогу.
Як замовити нову послугу: покрокова інструкція
Ознайомтеся з інформацією на вебсторінці https://travel.lifecell.ua/;
Оберіть напрямок подорожі, дати, спосіб оплати (щоденна оплата або одноразова), вік подорожувальника і тип подорожі за посиланням https://my.travel.lifecell.ua/;
Заповніть персональні дані;
Підтвердіть персональні дані та оплатіть послугу за допомогою SMS-коду після заповнення вебформи. Увівши код у спеціальне поле, ви підпишете договір та отримаєте можливість завантажити його натисканням однієї кнопки.
Отримайте копію договору на зазначену поштову адресу;
Оформіть страхування для декількох туристів або оплатіть із власного мобільного рахунку поліс туристичного страхування іншої особи (у разі потреби).

Джерело: https://www.lifecell.ua/uk/