Лікар у твоєму смартфоні – новий мобільний додаток «Київстар»

Київстар запустив додаток «Doctor Online» разом із однойменною компанією-партнером. Завдяки новій розробці у сфері телемедицини українці матимуть змогу отримувати рекомендації від лікарів цілодобово онлайн, якщо медичні показання не потребують відвідування клініки.

У додатку «Doctor Online» користувачі зможуть:

  • звернутися до обраного спеціаліста по консультацію як через чат, так і через відео- або аудіодзвінок;
  • отримати направлення на аналізи;
  • записатися в лабораторію;
  • одержати результати та їх розшифровку;
  • замовити доставку ліків;
  • запланувати в календарі графік прийому медикаментів, а в потрібний час додаток нагадає про необхідність прийому ліків.

Додаток доступний для використання абонентам усіх мобільних операторів. 10-хвилинна консультація коштує 50-70 грн, залежно від рівня фахівця. А оплатити послугу користувачі можуть з мобільного рахунку Київстар (для абонентів передплаченої форми зв’язку) або за допомогою банківської картки.

На сьогодні у підтримці додатку «Doctor Online» працює 40 кваліфікованих спеціалістів. Серед них є сімейні лікарі, терапевти, урологи, педіатри, кардіологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи та невропатологи. За добу вони готові провести до 5 тисяч консультацій.

Варто зазначити, що всі персональні дані користувачів надійно захищені. Компанія «Доктор Онлайн» дотримується кращих світових практик шифрування, зберігання та захисту інформації. Використовується захищена платформа для чату, аудіо- та відеозв’язку, що забезпечує зберігання та нерозголошення персональних даних користувачів згідно «Угоди користувача» та відповідно до законодавства про захист персональних даних.

Додаток «Doctor Online» доступний для завантаження на Play Market та App Store.

Джерело: https://kyivstar.ua/