Літнє стажування в ВОЛЯ - відмінна можливість для старту кар'єри

Телекомунікаційна компанія ВОЛЯ вперше організовує літнє SMART-стажування. Відбір кандидатів і робота над проектами в рамках стажування триватиме в липні-серпні.

SMART-стажування ВОЛЯ буде істотно відрізнятися від звичайних стажувань в бізнес-компаніях. Усі стажери будуть працювати в обраній ними функції в компанії протягом 3,5 тижнів. У кожного стажиста обов'язково буде свій SMART-проект і куратор від функції. Всі проекти - реальні кейси, над якими працюють діючі співробітники ВОЛЯ. Спеціально для цього стажування функції готові виділити такі проекти для реалізації студентам. Стажування завершиться захистом проекту перед топ-менеджерами компанії. 1-3 кращих стажера отримають стипендію ВОЛЯ на наступні півроку.

Для участі у стажуванні претендент повинен записати невелике відео-резюме та подати заявку за посиланням: http://bit.ly/2XqEy95. Тут же можна ознайомитися з проектами і обрати саме той, який хоче реалізувати заявник. Учасниками стажування можуть стати студенти 4-5 курсів або випускники. Прийом заявок триватиме до 20 липня.

Такий ассессмент - центр визначає сильні сторони і зони розвитку кожного учасника, а також допомагає визначитися з професією і напрямками, в яких можна розвиватися.

Це важливий соціальний проект, покликаний допомогти молоді зробити правильний кар'єрний вибір, обрати свій вуз і спеціальність, щоб в майбутньому працювати за фахом і отримувати від роботи задоволення.

Пілот проекту стартував 22 квітня в Хмельницькому, в офісі власного кол-центру ВОЛЯ.

Джерело: https://volia.com/ukr