Люди з інвалідністю зможуть підключити спеціальні тарифи Київстар

Київстар зробив спеціальні тарифи «Дзвінки для батьків» та «Інтернет для батьків» доступними для підключення людьми з інвалідністю I-III груп. Ці тарифи мають як базовий набір послуг, так і значно розширений, але головна їх особливість – менша вартість послуг на місяць, ніж у звичайних тарифах.

У тарифі «Дзвінки для батьків» за 75 грн на місяць абоненти отримають безлім для дзвінків у мережі, а вартість дзвінків на інших операторів складе 0,5 грн за хвилину. Цей тариф створений для абонентів, які не користуються мобільним інтернетом.

Тариф «Інтернет для батьків» створений для абонентів, які вже активно користуються інтернетом, або хочуть його освоїти. За 100 грн на місяць в ньому 5000 Мб мобільного інтернету, безлім для дзвінків у мережі та 50 хвилин для дзвінків на інших операторів. Також у вартість тарифу включено домашній інтернет. Крім цього, перші 2 місяці користування тарифом будуть також коштувати всього 75 грн. Щоб можна було оцінити всі його переваги, в порівнянні з тарифом без інтернету, і прийняти рішення про підключення того чи іншого варіанту.

Для переходу на один з цих тарифів клієнтам необхідно звернутися у фірмовий магазин Київстар для підписання договору, адже це контрактні тарифи. Для цього треба мати з собою документи для підтвердження особи*. Для нової категорії клієнтів, крім цих документів, потрібно мати з собою посвідчення на ім'я особи з інвалідністю.

Нагадаємо, що серед переваг контрактної форми обслуговування: вигідний пакет послуг на повний місяць; можливість користуватися всіма послугами в поточному місяці, а оплачувати їх у наступному, або оплачувати частинами. У контрактних абонентів вищий рівень захисту SIM-карти та номера телефону.

*Паспорт та ІПН. Робота з персональними даними абонентів здійснюється компанією виключно в рамках чинного законодавства України. 

Джерело: https://kyivstar.ua/