Онлайн-курс «Смартфон для батьків» відтепер доступний на платформі Дія.Цифрова освіта

Відсьогодні, 26 лютого, перший курс з мобільної грамотності від Київстар «Смартфон для батьків» доступний також на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта. Це перший партнерський курс, що з'явився на платформі Міністерства цифрової трансформації.

Курс «Смартфон для батьків» містить 10 інтерактивних відеоуроків, які допоможуть усім початківцям дізнатися про всі можливості смартфона та опанувати базові онлайн-сервіси – замовляти квитки онлайн, шукати інформацію в Інтернеті, записуватися до лікаря онлайн та багато іншого.

У вересні 2019 року Київстар запустив соціальний освітній проект «Смартфон для батьків», що покликаний допомогти старшому поколінню навчитись користуватись сучасними телефонами та використовувати усі їх переваги.

Під час презентації курсу «Смартфон для батьків» відбувся діджитал-дейтинг за участі просунутих блогерів – Анни Трінчер, Вероніки Синиці та Олександра Ляпоти із людей поважного віку. Разом вони з'ясували можливості смартфонів та мобільного інтернету.

Джерело: https://kyivstar.ua/