ПОНАД 124 ТИС. МЕШКАНЦІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОТРИМАЛИ ДОСТУП ДО 4G ВІД LIFECELL

З початку 2021 року мобільний оператор lifecell значно розширив покриття 4G в Одеській області. За три місяці понад 124 тис. жителів з 249 населених пунктів області отримали можливість користуватися швидкісним мобільним інтернетом від lifecell.

Завдяки роботам із розширення мережі в Одеській області наразі швидкісним мобільним інтернетом від lifecell можуть користуватися мешканці 643 міст і населених пунктів з населенням до 5 тис. та від 500 тис. Тільки в березні було підключено до 4G від lifecell 35 населених пунктів.

Найбільші міста, які було підключено в Одеській області протягом січня-березня 2021 року стали: Захарівка (Роздільнянський район), Петрівка (Березівський район), Долинське (Подільський район), Новосільське (Ізмаїльський район), Лиманське (Ізмаїльський район).

Використання мобільного інтернету в області з початку року та до кінця березня 2021 року зросло на 43% порівняно з аналогічним періодом 2020 року.

Лідерами з використання мобільного інтернету були такі населені пункти: Одеса, Чорноморськ, Ізмаїл, Южне та Білгород Дністровський. Міста, мешканці яких стали лідерами за кількістю та тривалістю голосових розмов ― це Одеса, Чорноморськ, Ізмаїл, Южне, Болград та Великодолинське.

Джерело: https://www.lifecell.ua/