Представники ЦС УДЦР та компанії HUAWEI обговорили питання співробітництва

Вчора з ознайомчим візитом Центр з сертифікації УДЦР відвідали представники з торгово-економічних питань посольства Китайської Народної Республіки в Україні та компанії Huawei Україна.

Від УДЦР у зустрічі взяли участь директор з адміністративних питань Олександр Забрудський та начальник Центру з сертифікації Олександр Лисенко.

Основною метою візиту в УДЦР була зацікавленість методами оцінки відповідності РЕЗ та ВП в Україні, ознайомлення з можливостями Центру з сертифікації підприємства в галузі випробувань продукції, зокрема виробництва китайських компаній, а також обговорення перспектив співпраці.

Під час перебування в ЦС УДЦР закордонні колеги детально ознайомилися із завданнями Центру, оснащенням випробувальних лабораторій, процедурами оцінки відповідності продукції, як в інтересах українських так і закордонних замовників.

Предметом розмови також стали питання, пов’язані з перспективами тестування радіоелектронних засобів новітніх технологій, розвитку матеріально-технічної бази випробувань,

Сторони відзначили конструктивний та плідний характер зустрічі, окреслили кроки подальшої співпраці в галузі оцінки відповідності технічним регламентам України.