Рік UTrecharge: 60% споживачів – постійні клієнти

Протягом року кількість зарядок електротранспорту в мережі UTrecharge зросла до понад 240 в місяць, найбільш популярні станції заряджають 7-8 авто за день

 Послуга із заряджання електротранспорту «UTrecharge» у 2021 році продемонструвала попит серед користувачів, переважна більшість з яких (60%) стали постійними клієнтами. Протягом минулого року власники електротранспорту споживали тисячі кВт*год щомісяця. Найпопулярніші зарядні станції розташовані у Києві на вул. Солом'янська, 34а; Володимирська, 10; Московська, 23; Ревуцького, 18б та Крамського Івана, 4б. Рекорд споживання за один сеанс зарядки понад 90 кВт*год. Середня тривалість часу заряджання 3,5 години.

 Варто зазначити, що тарифні пропозиції є привабливими і конкурентними на ринку. Адже ціни на послугу – у межах мінімального показника вартості електроенергії для підприємств і коригуються щомісяця, зважаючи на поточні встановлені тарифи.

 Нагадаємо, восени 2021 року було збільшено потужність 8 електричних зарядних станцій «UTrecharge» – їх потужність зросла з 3,5 кВт до 7 кВт, що вдвічі пришвидшує час заряджання електромобіля. Для зручності автомобілістів зарядні станції додатково обладнано популярним кабелем з роз’ємом TYPE 1.

 Впровадження послуги UTrecharge є частиною діяльності Укртелекому з ефективного використання ресурсів компанії, що вивільняються внаслідок технічного переоснащення та модернізації телекомінфраструктури. Сучасне телекомобладнання набагато компактніше й не потребує великого обсягу електроенергії, отже її надлишок на модернізованих об’єктах тепер зможуть використовувати власники електротранспорту. Зважаючи на зростання ринку електромобілів в Україні та, відповідно, попиту на електричні зарядні станції загального користування, Укртелеком вважає цей напрямок бізнесу перспективним, у тому числі з точки зору підтримки технологій, що не шкодять довкіллю.

Джерело: https://ukrtelecom.ua/