Щотижня до оптики Укртелекому підключається два освітні заклади

У першому півріччі цього року Укртелеком підключив до оптичного інтернету 76 закладів освіти - по одному закладу кожні 57 годин

ПАТ "Укртелеком" продовжує масштабну модернізацію своєї телекомунікаційної мережі, розбудовуючи волоконно-оптичні лінії зв’язку в невеликих містах та селах. До нової мультисервісної мережі підключаються сотні об’єктів соціальної інфраструктури, зокрема освітні заклади. За перше півріччя поточного року до новозбудованої мережі оптичного інтернету було підключено 76 таких закладів у різних областях України. Всього оптичним інтернетом від Укртелекому користуються понад 540 навчальних закладів. Здебільшого, це – опорні школи, ліцеї, коледжі. Чимало з них у районних центрах, невеликих містах, селищах і навіть віддалених чи важкодоступних селах.

Варто зазначити, переважна більшість шкіл підключається до інтернету на швидкості 100 Мбіт/с, що цілком задовольняє потреби освітян. Дитячі садки та позашкільні навчальні заклади (наприклад, школи мистецтв) для роботи використовують оптичний інтернет меншої швидкості. Сучасне підключення до інтернету створюватиме умови для впровадження додаткових форматів навчання, зокрема,  онлайн-уроків, інтерактивних та дистанційних занять.

Джерело: https://ukrtelecom.ua/