Спортивна збірна УДЦР здобула бронзу на міській спартакіаді «Кубок виклику»

Фахівці УДЦР показали достойні спортивні результати на міській спартакіаді «Кубок виклику» з гирьового спорту, армспорту, настільного тенісу та бадмінтону серед збірних команд підприємств, організацій та установ м. Києва, організованого Київською міською організацією ФСТ «Спартак» та Департаментом молоді та спорту КМДА.

У армспорті та гирьових змаганнях наші спортсмени вибороли абсолютну першість, завоювавши команді золоті, срібні та бронзові медалі у різних вагових категоріях.

Спортсмени держпідприємства показали чудові результати як професійного, так і аматорського спорту і посіли почесне 3 місце, набравши 387 командних балів.