Стартував дев’ятий сезон «Кращі – з Укртелекомом»

Цього року на участь у проєкті було відібрано 100 студентів

 В АТ «Укртелеком» розпочався дев’ятий сезон всеукраїнського освітнього проекту «Кращі – з Укртелекомом». Як і раніше, організатори проєкту сфокусувались на перевагах режиму дистанційної роботи та запропонували студентам у цьому році масштабніший новий сезон – «New digital generation».

 На 100 студентів, що були відібрані на участь у проекті, чекає низка корисних та цікавих активностей, зокрема, майстер-класи, особисті зустрічі з керівниками вищих ланок, а також челендж «Батл поколінь» і бізнес-гра. Учасники ознайомляться з принципами роботи у корпоративному середовищі, бізнес-інструментарієм та отримають навички командної роботи під час підготовки власних проєктів.

 Традиційно, найкращі студенти матимуть можливість пройти співбесіду на стажування та працевлаштування у компанії.

 Загалом за підсумками восьми сезонів понад 530 студентів пройшли навчання, з них понад 300 були стажерами компанії, а своє перше робоче місце у великій компанії отримав 71 учасник.

 Нагадаємо, минулого року, Укртелеком було відзначено Подякою ініціативи «Український пакт заради молоді», яка реалізується за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, за активну участь у проектах Пакту - 2020 та підтримку молоді у сфері навчання, стажування та працевлаштування.

Джерело: https://ukrtelecom.ua/