У 80% оптичних інтернет-підключень – швидкість 100 Мбіт/с

Нові користувачі, що підключаються до інтернету в межах проекту з розбудови волоконно-оптичної мережі доступу в сільських населених пунктах України, здебільшого обирають «сотню»

 У населених пунктах, де раніше не було фіксованого інтернету, домашні користувачі  все частіше  обирають оптичний інтернет на швидкості 100 Мбіт/с. Тут серед нових абонентів понад 80% підключень  саме до цього тарифного плану. Найбільше шанувальників такої швидкості у Вінницькій, Запорізькій та Хмельницькій областях.

 Проект з розбудови сучасної мультисервісної мережі за технологією GPON у невеликих містах і селах, більшість з яких не мали швидкісного фіксованого інтернету, Укртелеком розпочав  навесні, спільно з європейськими партнерами. Він передбачає розбудову оптичної телекомінфраструктури у сільській місцевості – понад 200 населених пунктів у 13 областях країни протягом двох років. 

 У результаті будівництва нової мережі мешканцям сіл Вінницької, Хмельницької, Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Полтавської, Миколаївської, Сумської, Рівненської, Херсонської, Харківської, Черкаської, Луганської областей  буде доступний швидкісний інтернет та  інші сучасні телекомунікаційні послугами, у тому числі й Інтерактивне ТБ, інтернет-телефонія. До модернізованої, гігабітної волоконно-оптичної мережі (GPON), підключаються також об’єднані територіальні громади (ОТГ), освітні та медичні заклади, органи місцевої влади, держпідприємства.

 Роботи з будівництва тривають, до них залучаються місцеві і регіональні підрядники. В умовах карантинного періоду всі роботи проводяться з дотриманням протиепідемічних заходів.

Джерело: https://ukrtelecom.ua/presscenter/u-80-optichnikh-internet-pidklyuchen-shvidkist-100-mbit-s/