У LIFECELL ЗАВЕРШИЛАСЯ ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ JUMP INTO LIFE:)

lifecell випустив тринадцятий набір студентів, які протягом 4 місяців проходили навчання й набували практичних навичок роботи в компанії.

lifecell як соціально-відповідальна компанія приділяє багато уваги розвитку компетенцій та практичних навичок у молодих професіоналів. Саме тому вже 13 років поспіль запрошує студентів українських вишів на навчання в різні дирекції компанії.

Jump into life:) ― це соціально-освітня програма lifecell, що залучає до технологічної телеком-галузі талановитих українських студентів, які роблять перші кроки в своєму професійному житті. Мета програми ― дати змогу студентам набути професійних компетенцій і практичного досвіду, а також навчити їх виконувати робочі завдання. До того ж ця ініціатива підвищує престижність профільних технічних спеціальностей та допомагає долати проблему відсутності практичних навичок та досвіду роботи у студентів і випускників вишів.

Цього навчального року програма Jump into life:) через пандемію проходила в онлайн-форматі, починаючи зі співбесіди та завершуючи фінальним заходом. Перевагою такого навчання стала дистанційність: не мало значення, в яких містах перебували студент і його ментор ― кожен учасник мав змогу отримати практичні навички та знання незалежно від свого місцезнаходження. З вересня по грудень 2020 року на програму подалося близько 200 студентів, серед яких після фінального відбору продовжили навчання 22 студенти. Через усі етапи програми й відпрацювання практичних навичок пройшли 17 молодих талантів, троє з яких уже отримало пропозицію працевлаштування.

Джерело: https://www.lifecell.ua/