У МЕСЕНДЖЕРІ BIP З’ЯВИЛАСЯ ФУНКЦІЯ ПЕРЕНЕСЕННЯ ЛИСТУВАННЯ З WHATSAPP

lifecell оновив функціонал месенджера BiP. Тепер можна переносити історію листування з WhatsApp до BiP. Експортувати можна як індивідуальні, так і групові чати.

Нова функція дозволить користувачу зберегти історію листування, якщо він вирішив видалити WhatsApp. Наразі функція доступна лише для WhatsApp, але в майбутньому переносити листування можна буде з інших месенджерів.

Для того щоб перенести історію повідомлень із WhatsApp до BiP, потрібно:

  • Запустити WhatsApp і відкрити чат, який потрібно перенести;
  • Натиснути на три крапки в правому верхньому кутку;
  • Вибрати меню «Ще», а потім — «Експорт чату»;
  • Вирішити, як переносити листування — разом із медіавкладками чи без них;
  • У pop-up вікні для перенесення даних вибрати BiP;
  • Дочекатися, поки відбудеться перенесення листування.

Користувач може перенести листування як до наявного чату, так і створити новий. Віодеоінструкція перенесення чатів за посиланням.

В оновленому BiP з’явилися й інші функції, які дозволять зробити користування месенджером зручнішим. Однією з них є архівація чатів. Вона дозволяє приховати індивідуальний або груповий чат із переліку, щоб краще організувати спілкування. Під час архівації чат не видаляється і не створюється його резервна копія. Користувач може легко розархівувати чат і повернути його до загального переліку чатів.

Стала доступною також стилізація тексту. Тепер під час написання повідомлень можна застосовувати напівжирний шрифт або курсив, закреслювати чи підкреслювати слово або весь текст.

Джерело: https://www.lifecell.ua/