УДЦР ПРОВІВ ТРЕНУВАННЯ СЛУЖБ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ДОБРОВІЛЬНОЇ ПОЖЕЖНОЇ ДРУЖИНИ

Щороку в Українському державному центрі радіочастот провели спеціальні тренування з цивільного захисту.

Як повідомив прес-службі директор з господарсько-ресурсного напрямку Віталій Старинець, під час тренування особливу увагу приділили виконанню практичних заходів з ліквідації ймовірних аварій та надзвичайних ситуацій, які можуть трапитися в головному офісі підприємства.

В Українському державному центрі радіочастот навчання з питань цивільного захисту проходять щорічно і цього року основним етапом тренувань було здійснення перевірки відповідності організації протипожежного захисту відповідно до законодавчих актів України.

У ході тренування взяли участь працівники, які входять до комісії з питань надзвичайних ситуацій, евакуаційної комісії, члени добровільної пожежної дружини, працівники 6 спеціалізованих служб.

Під час практичних занять особливо приділялась увага стану захисту працівників та об’єктів від можливих пожеж, а також оперативній підготовці членів добровільної пожежної дружини (ДПД) для виконання першочергових завдань.

На підприємстві уже багато років діє добровільна пожежна дружина, до складу якої входять працівники підприємства, які щорічно проходять практичні навчання з питань пожежної та техногенної безпеки.

Також директор з господарсько-ресурсного напрямку розповів, що у спеціальному об’єктовому тренуваннях із нашими працівниками брали участь представники поліції охорони та охоронної організації, якими було відпрацьовано модель спільних дій при виникненні небезпечної ситуації на території УДЦР

На таких тренуваннях учасники навчаються користуватись протипожежними засобами при гасінні пожеж та надавати первинну медичну допомогу потерпілим, а також проходить перевірка системи оповіщення та зв’язку для усього колективу держпідприємства.

Варто зазначити, що проведений захід є дієвою підготовкою підприємства до об’єктового навчання з питань цивільного захисту, яке відбудеться у 2022 році.

Детальніше про тренування – у відео на нашому Youtube каналі: https://youtu.be/rMDwkHSxPAo

Джерело: https://www.ucrf.gov.ua/