УДЦР ВИДАВ ПЕРШІ ДОКУМЕНТИ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ

Раді повідомити, що для одного з наших контрагентів – оператора мобільного зв’язку ТОВ «лайфселл» – вперше оформлено та надано висновок щодо ЕМС та дозвіл на експлуатацію РЕЗ радіорелейного зв’язку у формі електронного документу: тобто, відповідний Е-висновок та Е-дозвіл знаходилися в електронному кабінеті оператора на Порталі послуг УДЦР вже через декілька хвилин після підписання!

Видача Е-документів УДЦР операторам зв’язку відбувається у відповідності до змін до Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв (затверджений Рішенням НКРЗІ від 01.11.2012 № 559; зареєстрований в Міністерстві юстиції України 3 січня 2013 за № 57/22589; із змінами, які затверджені Рішенням НКРЗІ № 280 від 21.07.2020).

Отримання документів у електронному вигляді в майбутньому значно зекономить час, як користувачам послуг УДЦР так і безпосередньо фахівцям УДЦР, а також природні ресурси, наприклад, папір для друку тощо.

І, без перебільшення, – це наш з вами швидкісний зв’язок. Адже чим оперативніше будуть отримувати мобільні оператори Е-висновки та Е-дозволи на експлуатацію РЕЗ – тим швидше будуть запускатися базові станції, а ми з вами матимемо швидкісний Інтернет та покриття в усіх куточках нашої країни.

Нагадаємо, що Е-дозволи та Е-висновки оператори можуть отримати, заповнивши  відповідну форму заявки на Порталі послуг УДЦР: https://my.ucrf.gov.ua/

Також ми підготували для вас детальні відеоінструкції, які підкажуть, як просто та зручно користуватися Порталом послуг УДЦР.

Відтепер Е-документи – в усіх сферах діяльності УДЦР та нашого з вами життя. З усіх питань, які пов’язані із послугами УДЦР, необхідно звертатися до Сall-центру УДЦР: (044) 422-85-85.

Джерело: https://www.ucrf.gov.ua/