УДЦР взяв участь у засіданні МСЕ для обговорення боротьби з контрафактною продукцією

 

Днями у режимі онлайн-засіданні, за участі заступника директора департаменту РЕЗ та ВП В’ячеслава Гоненка відбулося засідання Дослідницької комісії № 11 Сектору стандартизації Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), яка розробляє міжнародні стандарти, що стосуються вимог до сигналізації, протоколів, специфікації тестування та боротьби з контрафактною продукцією.

Як відзначив у коментарі прес-службі заступник директора департаменту РЕЗ та ВП, держпідприємство бере участь у роботі дослідницької комісії починаючи з 2013 року.

Протягом двох останніх років, використовуючи інформацію про практичний досвід та напрацювання Українського державного центру радіочастот, було розроблено та затверджено на пленарних засіданнях дослідницької комісії МСЕ-Т дві Рекомендації МСЕ-Т у 2019 та 2020 роках, які по факту стали міжнародними стандартами у побудові та впровадженні національних систем для боротьби з контрафактними та викраденими мобільними пристроями на телекомунікаційних мережах.

Головними цілями засідань є розгляд внесків членів МСЕ, підготовка та погодження відповідних технічних документів, проектів Рекомендацій, які у наступному стануть міжнародними стандартами. Відповідно представники членів МСЕ-Т які присутні на засіданнях мають змогу впливати на процес формування певних регламентів, з урахуванням наявного досвіду та з користю для своїх представництв.

На засіданнях групи доповідачів протягом минулого тижня розглянули, доопрацювали та погодили понад 15 документів, третина з яких  у найближчі роки може перетворитися на нові Рекомендації МСЕ-Т.

 Детальніше інтерв’ю дивіться на YouTube УДЦР:https://www.youtube.com/watch?v=jQkJSyhZHgk

 

Джерело: https://www.ucrf.gov.ua/