Укртелеком на Ukraine Smart Awards

Проєкт компанії щодо розвитку оптичної мережі інтернет отримав гідне визнання

 ПАТ «Укртелеком» стало переможцем Національного конкурсу Smart Awards Ukraine-2020 в номінації «Smart Telecom». Організатори конкурсу відзначили проєкт компанії з розбудови оптичної інфраструктури телекомунікацій для соціальних об’єктів України.

 Зазначимо, що оптична інфраструктура є  основою для багатьох проєктів з цифровізації.

 То ж для реалізації планів з інтернетизації оператор лише у 2020 році побудував 10 тис км волоконно-оптичних ліній зв’язку і підключив сотні об'єктів соціальної інфраструктури, в тому числі об'єднані територіальні громади, навчальних і медичних закладів.

 Оптичний інтернет дає змогу клієнтам Укртелекому в селах та селищах отримувати швидкість інтернету, порівняну із швидкістю у великих містах. Громади отримують доступ до інтернет-послуг за технологією GPON до 1 Гбіт/с.

 Швидкісний інтернет від 50 Мбіт/с покращує якість освіти. В учнів та студентів з'являється можливість для уроків онлайн, інтерактивних занять та розвитку STEM освіти. Для вчителів всесвітня мережа відкриває доступ до усіх новітніх програм, зокрема вебінарів та інших наукових трансляцій, що підвищують кваліфікацію педагогів. До  оптики оператора підключено вже 955 навчальних закладів України.

Доступу до стабільного, якісного інтернету прагнуть і лікарні. Зараз оптичний інтернет на швидкості 100 Мбіт/с і більше від Укртелекому вже є у сотнях лікарень, центрів первинної допомоги, екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Швидкісний інтернет також забезпечує роботу електронної  системи охорони здоров'я eHealth. Нагадаємо, що в 2020 році фахівцями Укртелекому до оптики приєднано 206 медзакладів.

Джерело: https://ukrtelecom.ua/