Укртелеком побудував майже 4 тисячі кілометрів оптики

Протягом 2019 року оператор побудував та ввів в експлуатацію волоконно-оптичних ліній протяжністю втричі більше, ніж територія України з заходу на схід

Укртелеком продовжує розбудовувати свою оптичну інфраструктуру задля забезпечення  мешканців країни сучасними телекомунікаційними послугами. У 2019 році, реалізуючи низку проектів щодо підключення міст і сіл до швидкого інтернету, оператор побудував майже 4 тисячі кілометрів волоконно-оптичних кабелів. А це втричі більше, ніж відстань між заходом та сходом України. У середньому щомісяця  прокладалося більше 330  км  ліній.  Завдяки цьому оптичний інтернет з’явився у понад 300 населених пунктах. Тепер їх мешканці отримують мультисервісну точку доступу, що забезпечує оселю інтернетом на швидкості 50, 100 чи 200 Мбіт/с, інтерактивним ТV, інтернет-телефонією, радіо тощо.

Нагадаємо, що  компанія реалізує низку проектів з підключення та переключення на оптичну мережу населених пунктів у всіх регіонах країни. Оптичним інтернетом від Укртелекому на швидкості до 1 Гбіт/сек користуються чимало  ключових об’єктів соціальної інфраструктури: навчальні та медичні заклади, сільради.  Це дозволяє їм  реалізовувати  проекти  з дистанційної  освіти, телемедицини, концепцію «Держава в смартфоні» тощо.

Джерело: https://ukrtelecom.ua/