Укртелеком – учасник віртуального саміту-брифінгу екотрансформатори-2021

Оператор розповів про технологічну модернізацію компанії та нові можливості застосування вивільнених ресурсів

 АТ «Укртелеком» став учасником четвертого саміту-брифінгу екотрансформатори-2021, що відбувся онлайн 26 травня 2021 року.

 Компанія представила свої проекти з ефективного задіяння ресурсів, що вивільняються внаслідок технологічного переоснащення, модернізації компанії.

 Щороку оператор інвестує сотні мільйонів гривень у модернізацію та оновлення своєї матеріально-технічної бази, замінюючи застарілі енергоємні комплекси та елементи телекомінфраструктури на сучасне енергоефективне обладнання. Компанія активно переходить на волоконно-оптичну інфраструктуру, яка дозволяє надавати якісні сучасні телекомпослуги, зокрема, швидкий оптичний інтернет, цифрове телебачення. До того ж, це обладнання  потребує/споживає  значно менше електроенергії. В результаті таких заходів оператору вдається впроваджувати енергозберігаючі моделі споживання і виробництва та вивільнити ресурси для впровадження нових проєктів.

 Одним з прикладів діяльності компанії в цьому напрямку став проект з розгортання у Києві  власної мережі зарядних станцій UTrecharge для електромобілів.

 Укртелеком й надалі реалізовуватиме ініціативи щодо сталого розвитку, спрямовані на захист навколишнього середовища, підвищення енергоефективності, раціональне використання ресурсів, створення безпечних умов праці.

Джерело: https://ukrtelecom.ua/