В Харкові відбувся міжнародний форум Make IT SMART

В Харкові 6 червня 2019 року відбувся форум Make IT SMART, організований за підтримки Офісу Реформ Харкова, Vodafone Україна, Huawei Україна. Під час форуму мешканці міста мали можливість познайомитись зі smart-технологіями, які здатні покращити міський простір, а також мали нагоду почути практичні кейси використання смарт-технологій у містах України та Європи.

 Спікерами форума стали експерти та працівники місцевого самоврядування, які представляли міста Великобританії, Австрії, Греції, Китая та України. Також на форум завітали такі поважні гості: Терехов Ігор Олександрович, перший заступник Харківського міського голови; Устинова Ольга, генеральний директор Vodafone Україна; Ма Ци, директор "Huawei Україна".

 На заході обговорювались такі теми: “Міжнародний досвід”, “Міський досвід”, “Інновації, що впливають на міста”, “Smart-рішення для міст”. Також під час форуму постійно працювала експо-зона, де учасники мали нагоду побачити на власні очі сучасні технології від провідних компаній України та світу.

Зокрема, на стенді Vodafone представлені технологічні рішення на базі «інтернету речей», такі як Smart Parking, Smart Дорога, гаджети для нагляду за дітьми, для трекінгу тварин та сумок, «розумний транспорт», «паспорт в смартфоні» або Mobile ID, розумні  лічильники.

 

Відвідувачі форуму мали можливість не тільки почути про технології майбутнього, але й відчути їх дію на собі. Так, кожного відвідувача розпізнавав за відео-зображенням та персонально вітав спеціально створений для події чат-бот. А на стенді Vodafone можна було побачити онлайн-аналітика відвідувачів форуму: скільки людей на конференції, з яких міст вони приїхали, якими смартфонами користуються.

Форум став рушійною силою smart-змін в місті Харкові та об’єднав небайдужих людей, що бажають зробити життя міста кращим.

Джерело: www.vodafone.ua