В Україні стартує перший підприємницький табір для школярів

Київстар і Global Office запускають нову навчальну програму Business Camp у інтерактивному онлайн-форматі. Її мета – допомогти підліткам опанувати підприємницькі навички та надихнути їх на реалізацію власних бізнес-ідей. Участь у проєкті можуть взяти державні школи з будь-якого регіону України безоплатно. Подати заявку можна до 8 жовтня за посиланням.

Іллюстрація до новини

Business Camp – це три тижні позакласних занять з основ підприємництва для школярів 14–16 років. На учасників чекають зустрічі з відомими українськими підприємцями і топменеджерами, менторська підтримка від експертів Київстар, англомовний клуб з міжнародними волонтерами та можливість презентувати свої бізнес-ідеї досвідченим професіоналам. Підсумком стане конкурс найкращих бізнес-проєктів, аби закріпити отримані знання та навички. Найбільш цікаві ідеї будуть винагороджені цінними призами: планшетами, смарт-годинниками та безпровідними навушниками.

Проєкт підтримали Міністерство цифрової трансформації України та студія онлайн-освіти EdEra, які створили освітній серіал «Підприємництво для школярів», що покладений в основу навчальної програми табору. Усі охочі можуть також пройти цей курс на платформі «Дія. Цифрова освіта» або ed-era.com

Аби взяти участь у Business Camp, необхідно заповнити форму. За результатами анкетування буде обрано 80 шкіл-учасниць.

Нагадаємо, що Київстар співпрацює із Global Office вже п’ять років поспіль. За цей час у межах ініціативи GoCamp вдалося навчити понад 6000 учнів із 210 шкіл, які отримали нові знання та навички у сфері інновацій і підприємницької діяльності, а близько 100 співробітників компанії стали менторами проєкту.

 Джерело: https://kyivstar.ua/