Вересень: відновлювані роботи на заході та сході, півночі й півдні

Протягом першого осіннього місяця фахівці Укртелекому активно працюють над відновленням послуг у різних куточках країни. Вони продовжують виконувати ремонтні роботи, по всій країні, включаючи зони ведення активних бойових дій, де нерідко доводиться працювати за безпрецедентних умов після ворожих обстрілів. У деяких населених пунктах такі роботи тривають постійно. Ремонтні бригади працюють, як тільки з’являється така можливість, зокрема у східних та південних областях.

 Фахівці Укртелекому вже підготувалися до відновлення зв’язку в звільнених від окупантів населених пунктах Харківщини. У деяких з них проводяться первинні огляди мережі, приміщення й обладнання. Попереду багато роботи щодо відновлення зв'язку.

Загалом працівники Укртелекому продовжують працювати над відновленням послуг у всіх областях, усуваючи наслідки аварій та пошкоджень на мережах, відновлюючи роботу телекомобладнання після аварійних знеструмлень. Протягом останніх тижнів фахівці працювали, зокрема в Одеській, Донецькій, Запорізькій, Чернівецькій, Харківській, Полтавській, Львівській. Миколаївській областях.

 А у Закарпатській області аварійно-відновлюванні бригади працювали всю ніч, аби якомога швидше провести ремонтні роботи та відновити роботу

 магістральної волоконно-оптичної лінії зв’язку, яку пошкодили зловмисники, перерізавши оптичний кабель.

Аварійно-відновлювальні бригади працюють щодня. Інженери відстежують роботу обладнання після аварійних відключень електроживлення, щоб за можливості запобігти перебоям у наданні сервісів.

 Послуги оператора надаються у всіх областях, крім Луганської та Херсонської. Послуги інтернету доступні у 87% населених пунктів України, покритих нашою мережею.

Джерело: https://ukrtelecom.ua/