Відкрито унікальну сенсорну кімнату в Національному інституті раку

Кошти для її облаштування було зібрано завдяки пожертвам абонентів Київстар у рамках ініціативи «Дитяча надія»

У Відділенні психологічної допомоги Національного інституту раку було облаштовано кімнату психологічного розвантаження для онкохворих малюків та їхніх родин, яка стане місцем відпочинку та реабілітації. У такому інтерактивному приміщенні спеціалісти зможуть впроваджувати новітні методики лікування та психологічного супроводу маленьких пацієнтів.

Проєкт відкриття сенсорної кімнати реалізовано завдяки благодійним ініціативам. Кошти для обладнання кімнати зібрано в рамках спільного проєкту Київстар та платформи dobro.ua від Міжнародного Благодійного Фонду «Українська Біржа Благодійності» «Дитяча надія». Ремонтні роботи поверху Відділення здійснюються за допомогою БФ «Краб».

Детально ознайомитись із проєктом можна на платформі dobro.ua за цим посиланням.

Цього року на базі Інституту вперше створено психологічну службу для підтримки та супроводу онкопацієнтів на всіх етапах лікування. Більшість дітей із вперше виявленими злоякісними солідними новоутвореннями проходить лікування саме в Національному інституті раку, зокрема у відділенні дитячої онкології. А це від 250 до 300 дітей з усіх регіонів України щорічно.

«Дитяча надія» була заснована Київстар та МБФ «Українська Біржа Благодійності» в грудні 2018 року.  Основна мета проєкту – допомогти дітям з вадами серця та онкологічними захворюваннями. За час існування ініціативи відправлено понад 330 тисяч благодійних SMS, дитячою надією стали 122 тисячі абонентів Київстар, 16 тисяч з яких налаштували регулярну пожертву та щомісяця допомагають дітям із хворобами серця та онкологічними захворюваннями. За онконапрямом зібрано майже 3,5 мільйони гривень, а  середній розмір пожертви через SMS становить 15 гривень.

Всі абоненти передплаченого зв’язку Київстар мають можливість обрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні внески. Пожертва може бути разовою, від 1 до 3000 гривень, або регулярною – 2, 5, 10, 15 та 20 гривень. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн. Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не обтяжуються податками - 100% пожертв перераховуються УББ на реалізацію проєкту. Звіти щодо використання коштів можна переглянути на порталі dobro.ua.

Переглянути подробиці та підтримати ініціативу можна за посиланням kyivstar.ua/charity-ubb.

Джерело: https://kyivstar.ua/