Відновлення фінансово-банківського сектора в Ірпені: Укртелеком розбудував нові мережі

Через знищення та руйнування російськими окупантами низки будівель у місті Ірпінь Київській області, деякі відділення банків були вимушені змінити адресу своїх відділень. Водночас інженери АТ «Укртелеком» зі свого боку доклали максимум зусиль, щоб забезпечити необхідні технічні умови для відновлення роботи відділень банків за новими адресами.

Так, для забезпечення роботи нового відділення «Райффайзен Банк» у місті інженери фактично розбудували нову телекомінфраструктуру. Аби в відділення мало необхідні послуги за новою адресую, було виконано будівельно-монтажні роботи по будівництву телефонної каналізації і роботи по прокладанню та монтажу близько тисячі метрів нових оптичних ліній. Всі роботи  у місті  проводилися у координації з Держспецзв’язком та підрозділами ДСНС. 
 
Нагадаємо, що раніше Укртелеком завершив відновлення пошкодженої під час бойових дій та окупації російськими військами мережі оптичного інтернету у Київській області, яка покриває територію у понад 35 тисяч домогосподарств.

Джерело: https://ukrtelecom.ua/