«Vodafone Україна» виходить на ринок фіксованого інтернету

 
«Vodafone Україна» виходить на ринок фіксованого інтернету
фото: facebook.com/VFUkraine

Оператор мобільного зв'язку «Vodafone Україна» почне будувати власну мережу фіксованого інтернету. Про це повідомила генеральний директор «Vodafone Україна» Ольга Устинова в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«На стратегічній сесії з акціонером ми прийняли рішення про вихід на ринок фіксованого інтернету. Це стає для нас одним зі стратегічних пріоритетів розвитку на найближчі два роки», – заявила Устинова.

Вона повідомила, що компанія планує надавати конвергентні послуги (це об'єднані телекомунікаційні послуги фіксованого та мобільного зв'язку, що одночасно отримуються абонентом – ред.), оскільки споживачі хочуть отримувати усі послуги – мобільний зв'язок, мобільний і домашній інтернет, телебачення «з одних рук» з гарантованою якістю і зручним сервісом.

«Ми плануємо серйозно проінвестувати цей бізнес. Акцент – на будівництві власної мережі. Робота над проєктом вже почалася. Також ми не виключаємо використання гібридної моделі, яка включає як будівництво власних грінфілдів, так і покупку компаній», – заявила Устинова.

За її словами, обсяг інвестицій в цей напрямок оцінюється «в розмірі від сотень мільйонів до мільярда гривень і більше».

Джерело: https://mind.ua/