Vodafone відкриває третій набір до школи Big Data Lab

Vodafone_BDL.jpg

Vodafone оголошує про новий набір до школи Big Data Lab, яка готує аналітиків великих даних. Інтенсивний піврічний курс містить весь спектр знань, необхідних для старту кар’єри у data science: навчальні модулі з вивчення фундаментальних математичних дисциплін, інженерії великих даних та доменної експертизи. Знання закріплюються практикою у роботі з реальними великими даними Vodafone.

 Навчання буде проходити тричі на тиждень онлайн. Під час лекцій студенти можуть спілкуватись з викладачами так само, як це відбувається за очного навчання.

 Команда викладачів складається з викладачів провідних технічних вишів України та світу. Також до неї входять практикуючі data science експерти.

 Програма курсу має поглиблену практичну складову роботи з великими даними, у якій передбачено поетапне збільшення складності завдань. Почавши з роботи над “датасетом Титаніка”, відомою задачею, орієнтованою на початківців у машинному навчанні, студенти поступово підходять до комплексного фінального проекту з великим датасетом Vodafone.

 Навчання дуже насичене, тож потребує сильної мотивації, а також певної математичної підготовки та знання мови програмування.

 Відбір у навчальну групу складається з розгляду заявки, перевірки знань і проходження співбесіди.

Старт занять заплановано на 16 листопада.

 Абітурієнтам, знань яких недостатньо для навчання, буде запропоновано пройти чотиритижневий підготовчий курс, який містить модулі з математики і програмування. Підготовчий курс стартує 19 жовтня.

 Подати заявку на вступ до школи Big Data Lab можна до 29 жовтня 2021 року включно на сайті bigdatalab.com.ua

 Джерело: www.vodafone.com