Команди співробітників ВОЛЯ вийшли на старти масових забігів у Вінниці та Києві

ВОЛЯ виступає за здоровий спосіб життя. І пропагує його не тільки ретранслюючи телеканали і телепрограми про спорт, подорожі та оздоровлення, а й особистим прикладом співробітників компанії. Серед видів спорту, які люблять у ВОЛІ, лідирує біг - найбільш доступна і захоплююча форма підтримки тонусу і гарного настрою людей. Ось і зараз команди прудконогих співробітників провайдера вийшли на старти напівмарафону у Вінниці і «Пробігу під каштанами» в Києві.

 

pic

ВОЛЯ підтримала вуличний напівмарафон «Вінниця біжить», який проводиться вже вдруге в рамках громадської кампанії за фізичну активність «рухаємо Вінницю». Провайдер приєднався до спортивного свята в якості спеціального партнера. Масовий забіг у центрі міста перетворився в чудове свято. У ньому брали участь кілька тисяч вінничан, серед яких і команда співробітників ВОЛЯ!

А в Києві команда компанії взяла участь у благодійній акції "Пробіг під каштанами".

ВОЛЯ вже кілька років підтримує цей проект. Цьогоріч у програмі "Пробігу під каштанами" було 7 забігів: пробіг в ходунках, дитячий забіг, спортивний пробіг, пробіг мужніх, пробіг наосліп, пробіг з собакою і благодійний. А зібрані організаторами кошти підуть на придбання необхідного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Відмінна фізична форма дуже важлива для співробітників компанії, яким, при виконанні службових обов'язків, доводиться справлятися з чималими навантаженнями. Адже інакше неможливо було б цілодобово забезпечувати абонентів в Україні доступом до телеканалів і всесвітньої мережі.

Джерело: https://volia.com/ukr/