Воля провела українську збірну на зимові Дефлімпійські ігри

Компанія ВОЛЯ взяла участь в урочистій церемонії проводів національної дефлімпійської збірної команди України на ХІХ зимові Дефлімпійські ігри.

ВОЛЯ понад 12 років співпрацює з Національним комітетом спорту інвалідів України та підтримує Національну паралімпійську та дефлімпійську збірні.  У цьому партнерстві є такі зворушливі миттєвості, як проводи та зустрічі команд, а між ними — уболівання за спортсменів, які відстоюють честь України на стадіонах різних країн. 

ХІХ зимові Дефлімпійські ігри відбудуться з 12 по 21 грудня в Італії та стануть визначною міжнародною спортивною подією. У програмі змагання з 6 видів спорту: лижні перегони, гірськолижний спорт, керлінг, сноуборд, хокей та шахи. У головних змаганнях чотириріччя візьмуть участь понад 1000 спортсменів із порушеннями слуху, що представлятимуть 40 країн світу.

Національна Дефлімпійська збірна України буде найбільшою за чисельністю в історії України за всі зимові дефлімпійські ігри. Наші дефлімпійці вперше у цих Іграх братимуть участь у 5  видах спорту, у тому числі, дебютуватимуть у сноуборді та шахах.

Джерело: https://volia.com/ukr