ТОВ «ЦГПУ»

 

Global Message Services (GMS)

 GMS – міжнародний провайдер меседжингових послуг для мобільних операторів і бізнесу по всьому світу. GMS успішно працює на міжнародному ринку меседжингу вже 15 років. Завдяки партнерству з 900 мобільними операторами по всьому світу, GMS володіє великою мережею підключень, що гарантує безпечну і прозору маршрутизацію трафіку для мобільних операторів, а також широке охоплення аудиторії для бізнесу.

 Для мобільних операторів

GMS – єдиний хаб для доставки A2P, P2P, P2A і RCS-трафіку та надійний провайдер послуг з управління і контролю над мережею оператора. Ми повертаємо мобільним операторам повний контроль над їхньою мережею, щоб гарантувати безпечну доставку повідомлень.

  • Меседжингові послуги
  • Послуги з управління та контролю над мережею оператора

 Для бізнесу

GMS пропонує бізнесу мультиканальні комунікаційні рішення для персоналізованої взаємодії і підвищення залученості клієнтів

  • Мультиканальні комунікації
  • Залучення клієнтів
  • Голосові сервіси

 Ключовими цінностями GMS є відданість справі, прозорість і прогрес. Наша мета – просувати інновації та допомагати нашим клієнтам зростати, надаючи обслуговування найвищої якості. Ми настільки ж зацікавлені в розвитку вашого бізнесу, як і ви. Щоб досягти цього, ми пропонуємо наше глибоке розуміння ринку і комплексні рішення, максимально адаптовані під ваші потреби. Ми прагнемо стати лідерами з надання прозорих і якісних меседжингових послуг по всьому світу, слугуючи прикладом іншим гравцям ринку.

Web-сторінка: http://www.gms-worldwide.com/