ПрАТ «Київстар»

ПрАТ «Київстар»Провідний національний мультисервісний оператор телекомунікацій України, оператор № 1 на ринку мобільного зв’язку, один з найкращих брендів в Україні.
«Київстар» надає послуги мобільного зв’язку у стандартах GSM-900 і GSM-1800; роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах; послуги широкосмугового доступу до інтернету на базі FTTB; послуги фіксованого зв’язку для бізнесу за найсучаснішими технологіями.
Свою історію компанія почала ще у 1994 році, а 9 грудня 1997 року пролунав перший дзвінок у мережі мобільного зв’язку «Київстар». «Київстар» — перша компанія, що запровадила нові тарифні плани для контрактних та корпоративних абонентів, засновані на принципі динамічного зменшення вартості хвилини залежно від використаного ефірного часу станом на 2002 рік.
Послугами «Київстар» користується кожен другий українець. Об’єднана база клієнтів складає понад 27 млн. осіб.
Мережа мобільного зв’язку «Київстар» є однією з найкращих у Європі за дослідженнями мереж NetQB компанією Ericsson і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбережжів України.
З 2010 року «Київстар» почав надавати також послуги фіксованого зв’язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Сьогодні мережа широкосмугового інтернету (послуга «Домашній Інтернет) функціонує у 138 містах України. «Київстар» — єдиний серед великих інтернет-провайдерів України використовує технологію FTTB (Fiber To The Building — «Оптика в дім»): оптичний кабель підводиться до будинку та розподіляється по квартирах за допомогою мідного кабелю Ethernet. Це дозволяє забезпечити в кожній квартирі якісний доступ до мережі Інтернет на максимальній швидкості до 100 Мбіт/с. Послуга надається з використанням динамічної IP адреси.

Контакти:
Web-сторінка: http://www.kyivstar.ua