ТОВ «HUAWEI УКРАЇНА»

ТОВ «HUAWEI УКРАЇНА»ТОВ «HUAWEI УКРАЇНА» – провідний світовий постачальнк інфокомунікаційних рішень, мета якого – збагачувати життя людей через спілкування.

Продукти і сервіси HUAWEI доступні більш ніж у 170 країнах світу та використовуються третиною світового населення. HUAWEI посідає третє місце у світі за поставками смартфонів та має шістнадцять науково-дослідних центрів у США, Німеччині, Швеції, Росії, Індії та Китаї. Huawei Consumer BG є одним з трьох бізнес-підрозділів HUAWEI та охоплює смартфони, ПК, планшети, носимі пристрої, хмарні сервіси тощо. Всесвітня мережа HUAWEI побудована з 20-річним досвідом роботи в галузі телекомунікацій та пропонує клієнтам передові технології та можливості, що перетворюють мрії на реальність.

HUAWEI створила 16 дослідницьких центрів (R&D) у таких країнах, як: Німеччина, Швеція, США, Франція, Японія, Росія, Індія і Китай. У компанії працюють більше 10 000 співробітників. Вони займаються безпосередньо розробкою продуктів для споживачів та дослідженнями і становлять більше 50% від загальної кількості співробітників HuaweiConsumer BG. Бізнес-група HUAWEI Consumer BG постійно інвестує і фокусується на важливих для споживачів технологіях, інфраструктурах, алгоритмах і стандартах, а також використовує провідне обладнання HUAWEI в 4G і 5G бездротових мережах і чіпсетах. Разом із цим Huawei Consumer BG буде продовжувати впроваджувати інновації в продуктову структуру, дизайн, аудіо, відео, камеру, інтерфейс, зв’язок та тривалість роботи акумулятора. Huawei Consumer BG має за мету створювати інноваційні технології у вигляді програм, щоб дарувати кращий користувальницький досвід для споживачів.

Докладніше: https://consumer.huawei.com/ua