ТОВ “Інтертелеком”

ТОВ “Інтертелеком”Компанія «Інтертелеком» надає якісний, доступний, екологічно безпечний і конфіденційний зв’язок. Унікальною пропозицією компанії є можливість одночасного надання абонентам прямого міського та мобільного номерів.

Важливі переваги стандарту CDMA, на базі якого працює компанія «Інтертелеком» – якість зв’язку, безпечність для здоров’я людей та висока конфіденційність зв’язку.

На даний час оператором «Інтертелеком» створена найсучасніша технічна база телекомунікаційної мережі та розгалужена мережа базових станцій, завдяки чому надаються послуги більш ніж в 5500 населених пунктах України.

На сьогоднішній день в Україні функціонує 59 офіційних Центрів обслуговування абонентів (ЦОА). З них 30 обласних і 27 районних.

Піклуючись про зручність своїх абонентів, оператор «Інтертелеком» активно розширює мережу своїх торгових точок. Сьогодні дилерська мережа представленапонад 2000 діючими торговими точками в більш ніж 400 населених пунктах.

Вперше в Україні, Інтертелеком реалізував програму телефонізації сільської місцевості. Завдяки зусиллям колективу компанії та можливостям технології CDMA, вдалося телефонізувати найвіддаленіші куточки нашої країни і вирішити проблему черги на встановлення телефону.

Завдяки технологічному лідерству Інтертелеком забезпечує своїм абонентам комфортні можливості мобільного спілкування. Інтертелеком одним з перших в Україні впровадив мережу третього покоління – 3G (технологія EVDO Rev.A). Це означає, що абоненти можуть вільно користуватися бездротовим Інтернетом зі швидкістю передачі даних до 3,1 Мбіт/с на території покриття мережі Інтертелеком (мережа покриття EVDO).

Розвиваючи стандарт CDMA на території Україні, «Інтертелеком» є ініціатором становлення ринку інформаційних і комунікаційних послуг в національному масштабі, надає користувачам засоби доступу до цих послуг і прагне до лідерства в просуванні інноваційних рішень для досягнення фінансово-економічних результатів.

У наших планах – впровадження нових послуг і подальше поліпшення сервісу для наших абонентів. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб якісні послуги місцевого і мобільного зв’язку, 3G Інтернету були доступні у кожному куточку України.

Контакти:

Web-сторінка: http://www.intertelecom.ua